7 poziomów istnienia – Elka Krzyżaniak dzieli się energią i spojrzeniem odnośnie zdrowia i choroby

Zapraszam do wysłuchania rozmowy o pasji do ludzi, o spojrzeniu na choroby i ich sposobach przemawiania do nas. Skąd one się biorą, dlaczego się pojawiają? Czego dzięki nim możemy się dowiedzieć o sobie?
Czy jesteś odważną duszą?
Elka opowiada także jak znaleźć oraz pielęgnować zaufanie, że to co się nam przydarza ma głębszy sens i jest dla naszego wyższego dobra. Posłuchaj o czasie po wypadku, który był dla Elki ogromną lekcją pokory. Czas spędzony podczas słuchania tej rozmowy nie będzie stratą czasu, zaufaj… 7 poziomów istnienia, które Elka ukazuje, pozwoli Ci się wręcz przeskanować i wywołać falę pięknych emocji (jak u mnie podczas rozmowy). Nauczysz się wyłapywać to, co ważne, czyli sygnały ciała i mowę duszy, a także przypomnisz sobie drogę do źródła… do siebie, która nieraz jest kręta i wyboista, i prowadzi przez chorobowe zakręty. Pozwól sobie, daj sobie przestrzeń na ukochanie siebie!


Elżbieta Krzyżaniak – jak czytamy w opisie jej kanału YT – przekraczając granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej szukała nowych nieeksplorowanych obszarów, by w końcu odnaleźć spokój wewnętrzny i harmonię. Owocem tej nie zawsze usłanej różami drogi jest m.in. książka „W CUDZYCH BUTACH” okrzyknięta przez czytelników jako terapeutyczna. Jest ona żywym świadectwem przebudzenia świadomości i przemiany wewnętrznej będąc inspiracją dla wielu ludzi. Od 2019 roku Elżbieta prowadzi projekt 1&1 od 3 do 5 dni; to oferta szyta indywidualnie na miarę każdego uczestnika. W ramach spotkania filarowe zajęcia to: kundalinii joga (praca energetyczna na poziomie każdej czakry), oczyszczanie jelit (ayurwedyjska metoda), techniki oddechowe na podniesienie poziomu energii, na wyciszenie, na koncentracje, na pobudzenie obu półkul mózgowych itp., medytacje, afirmacje (w zależności od potrzeb: wybaczania, obfitości, spotkanie z JA i wile innych), zabiegi kosmetyczne na naturalnych kosmetykach, procesy uwalniające zależności.

Elkę znajdziecie tutaj: kanał YT – https://www.youtube.com/channel/UCmFn…
Fb – https://www.facebook.com/elka.krzyzaniakhttps://www.facebook.com/Centrum-Szcz…
Książka „W cudzych butach” – https://www.facebook.com/W-Cudzych-Bu…

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

życie z chorobą

MASZ JUŻ NASZĄ KSIĄŻKĘ?

Jeśli jeszcze nie masz naszej książki koniecznie zamów ją, poznaj naszą historię i WESPRZYJ PROJEKTŻycie z Chorobą”