Dlaczego JA? A dlaczego nie? – Adriana Szklarz o wielkiej mocy życia i potrzebie serca

Jak wyglądało życie młodej kobiety, która ze świata zdrowych trafia do świata chorych? Jakie emocje jej towarzyszyły? Jak odnajdowała się w nowej rzeczywistości? Skąd czerpała siłę, wiarę i nadzieję? Jak to jest narodzić się na nowo i co się wtedy czuje, co myśli, jak się żyje? Rozmowa z Adrianą może stać się inspiracją dla wielu osób, a przede wszystkim może pomóc docenić DAR jaki mamy – ŻYCIE!


Adriana Szklarz – szczęśliwa kobieta z pełną świadomością budująca swoje wspaniałe życie. Realizuje się jako mówczyni inspiracyjna, specjalistka d/s rozwoju personalnego, trenerka i autorka oraz Ambasadorka Pozytywnego Myślenia. Rozpierającą pozytywną energię stale rozładowuję, włączając się w liczne projekty społeczne. Jest Ambasadorką Fundacji dla Kobiet Autentycznych SILCARE oraz Ambasadorką Miasta Gorzów Wlkp.

Czas jaki otrzymała po transplantacji intensywnie wykorzystuje. Realizuje się również działając na rzecz propagowania wiedzy nt donacji i transplantacji. Jej „dzieckiem” z zakresu społecznej odpowiedzialności w tym zakresie jest Ogólnopolski Marsz Nordic Walking im.prof. Zbigniewa Religi – Popieram transplantację, który realizuję systematycznie od 2011 roku. Jako pierwsza Polka po transplantacji serca obeszła z kijami Nordic Walking duńską wyspę Bornholm. W ramach akcji ŻYCIE GÓRĄ zdobyła w 3 dni, 3 szczyty z Korony Gór Polskich, osiągając 4.584m n.p.m.

Książki Adriany: http://adrianaszklarz.pl/moje-ksiazki/​ (wszystkich zainteresowanych zakupem książek z dedykacją, Adriana prosi o kontakt przez Messengera).

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

życie z chorobą

MASZ JUŻ NASZĄ KSIĄŻKĘ?

Jeśli jeszcze nie masz naszej książki koniecznie zamów ją, poznaj naszą historię i WESPRZYJ PROJEKTŻycie z Chorobą”