Mam nowe Życie – Alżbeta Lenska o otarciu się o śmierć, tętniaku mózgu i misji pomagania

Zapraszam na rozmowę z kobietą, która otarła się o śmierć, a jej radość życia i chęć dzielenia się sobą wręcz hipnotyzuje. Premiera rozmowy ma miejsce w Walentynki, ponieważ… – posłuchajcie do końca o akcji Nineczka Kropeczka. Posłuchaj jak Alżbeta ze wzruszeniem wraca do momentu, kiedy w jej głowie pękł tętniak mózgu. Oczywiście podczas rozmowy nie obyło się bez łez… Jak to wszystko się zaczęło, czy towarzyszyły Jej wcześniej jakieś symptomy, czy dzieli życie na to sprzed i na to po pęknięciu tętniaka?

Beta szczerze opowiada o swoich myślach przed operacją, o czasie na OIOMie, o emocjach jakie Jej towarzyszyły, kiedy dotarło do Niej co się stało i jak to poważna była sytuacja. Wspomina także o wielkiej wdzięczności dla wszystkich, którzy Jej pomagali i wspierali.

Od tego czasu mija prawie trzy lata, a Beta docenia każdą chwilę życia, które mocno przewartościowała. Ten życiowy punkt zwrotny, jakiego doświadczyła utwierdził Ją jeszcze bardziej w poczuciu spełniania swojej misji. Co takiego pomaga Alżbecie się spełniać? Co było i jest Jej kołem ratunkowym w trudniejszych chwilach? Co pomaga wierzyć, że będzie dobrze? Jaka jest definicja szczęścia Alżbety? Te tematy poruszamy podczas rozmowy. Wspominamy także o czasie dla siebie… A Ty? Dasz sobie chwilę by wysłuchać inspirującej historii Alżbety i zarazić się od nas miłością do Życia?


Alżbeta Lenska – wspaniała mama, kochana i kochająca żona. Kobieta spełniająca się, pomagając innym. Aktorka filmowa i teatralna. Mogliście Ją oglądać m.in. w serialach Kryminalni, Pierwsza miłość oraz Ojciec Mateusz, oraz M jak miłość. Zaraża uśmiechem i dobrą energią 🙂

DOŁĄCZ do Akcji charytatywnej dla Nineczki: https://www.siepomaga.pl/nina​ Instagram: https://www.instagram.com/betalenska
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=wayDf…

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

życie z chorobą

MASZ JUŻ NASZĄ KSIĄŻKĘ?

Jeśli jeszcze nie masz naszej książki koniecznie zamów ją, poznaj naszą historię i WESPRZYJ PROJEKTŻycie z Chorobą”