Między niebem, a ziemią – Sylwia Zarzycka o swoim życiu, chorobach i pomaganiu innym

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Sylwią Zarzycką, życiową fighterką, która do czasu usłyszenia diagnozy – nowotwór – uważała, że choroby jej nie dotyczą. Dzięki temu doświadczeniu bardzo docenia wartość pomagania i ma poczucie, że nie ma nic bardziej wartościowego. Jak podeszła do tematu choroby, co poradził jej lekarz, o akceptacji trudnych sytuacji, jak radziła sobie z następstwami leczenia chemią i radioterapią – opowiada z wielka szczerością i otwartością.
Skąd wzięło się życie Między niebem, a ziemią? Jaka jest życiowa misja Sylwi oraz czy „Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia” – dowiesz się z tego odcinka.


Sylwia Zarzycka – Prezes Zarządu Fundacji Między niebem a ziemią, jest radcą prawnym. Bardzo lubi swój zawód, ponieważ jest niejednorodny. Pozwala na ciągły rozwój i potrafi pochłonąć bez reszty. Dzięki pracy poznaje bardzo różnych ludzi – od biznesmenów po osoby bardzo ubogie, które nie mają pieniędzy na pomoc prawną. Czasami dla Klienta musi być nie tylko doradcą prawnym, lecz również doradcą w kwestiach życiowych wyborów – prywatnych czy zawodowych. Społecznie pracuje już od kilku lat. W 2011 r. zdecydowała się na założenie Fundacji Między Niebem a Ziemią. Prywatnie jest mamą, co jest najważniejszą jej rolą życiową. Nie ma nic wspanialszego jak obserwowanie rozwoju małego człowieka.
Nie ma większego szczęścia jak zdrowe i radosne dziecko. Nie ma większego bólu jak choroba dziecka i niemoc – mówi Sylwia.

Sylwię znajdziesz tutaj:
Fundacja: http://www.miedzyniebemaziemia.pl/
Strona www: http://www.sylwiazarzycka.pl/
Jeśli chcesz pomóc działaniom Fundacji, skontaktuj się z Sylwią 🙂

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

życie z chorobą

MASZ JUŻ NASZĄ KSIĄŻKĘ?

Jeśli jeszcze nie masz naszej książki koniecznie zamów ją, poznaj naszą historię i WESPRZYJ PROJEKTŻycie z Chorobą”