Techniki Emocjonalnej Wolności – Klaudia Grzesiak o terapii EFT i jej wpływie nie tylko dla chorych

Czym jest terapia EFT czyli Techniki Emocjonalnej Wolności? EFT – akupunktura bez igieł, czary mary czy terapia, która pomogła milionom na całym świecie? Jak może pomóc nam w stresie, ale i chorobach autoimmunologicznych i przewlekłych? Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas mojej rozmowy z Klaudią Grzesiak.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że niesprzyjające, często magazynowane w sobie emocje, mają wpływ na powstawanie choroby. Choroba natomiast wywołuje w nas kiepskie samopoczucie i ciężkie emocje, bo jesteśmy na siebie źli, zestresowani, smutni, wyczerpani. Jak sobie z tym radzić? Jak wyjść z tego umysłowego kołowrotka?Klaudia wskaże Ci ćwiczenie, które pomogą Twojemu umysłowi poradzić sobie z trudnymi emocjami i jednocześnie przywrócić ciału swobodę oraz dobre pole do wyzwalania i przyjmowania dobrej energii, która służy zdrowieniu.Wysłuchaj naszej rozmowy i sprawdź, czy jesteś gotów wyzdrowieć. Stań się świadomym swoich emocji. Bycie obecnym i świadomym swoich emocji daje poczucie równowagi emocjonalnej. Dzięki temu masz poczucie, że panujesz nad tym co dzieje się z Tobą. Osiągnięcie równowagi emocjonalnej wymaga praktyki, czasu i akceptacji – zrób to dla siebie!


Klaudia Grzesiak – wspaniała Kobieta, Uskrzydlona, psycholog pozytywny, trenerka EFT. Praktykuje również Terapie Racjonalnych Zachowań (RTZ). Siłę daje jej Mindfulness, medytacja i joga. Poza tym jest dietetyczką, pasjonatką zdrowego jedzenia i miłośniczką CrossFitu. „Fundamentem dla niej są wartości, które stanowią drogowskaz. Miłość, szczęście i radość kreują moje JA” – mówi Klaudia. Wdzięczność i medytacja zatrzymują ją, uspokajają i obdarowują harmonią ciała, umysłu, serca i duszy.Stworzyła niezwykłą przestrzeń – Psychologie Kreatywną, czyli połączenie zrozumiałego z niezrozumiałym, znanego z nieznanym, wyjaśnionego z niewyjaśnionym. To związek tego, co widzisz, z tym, co czujesz i tego, z czym obcujesz, z tym, czego dotknąć nie możesz. Psychologia Kreatywna w jej wydaniu to twórcze życie, wielowymiarowe, interesujące. To spotkanie, podczas którego Twoje potrzeby zostaną wysłuchane, ukojone, wyciszone i przytulone.

Strona www: https://psychologiakreatywna.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Psychologia-…

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

życie z chorobą

MASZ JUŻ NASZĄ KSIĄŻKĘ?

Jeśli jeszcze nie masz naszej książki koniecznie zamów ją, poznaj naszą historię i WESPRZYJ PROJEKTŻycie z Chorobą”