Twoja niewypłakana łza – Malwina Stach o mocy umysłu, potencjale duszy i definicji kobiecości

Dalajlama powiedział: „Kiedy umysł jest spokojny i zajęty pozytywnymi myślami, ciału trudniej jest zachorować” – wielu z nas zdaje sobie sprawę i jest świadomych tego, że to co myślimy, ma wielki wpływ na nas i nasze organizmy, ale jak dbać o tę higienę umysłu by działał on na naszą korzyść? Czy to czym się zajmujesz, czy to co robisz każdego dnia pozwala Tobie czuć się spełnioną? Czy spełniasz swój wewnętrzny potencjał Duszy?

Posłuchaj w jak delikatny i subtelny sposób Malwina odpowiada na moje pytanie: czym jest choroba? Choroba, jako łza, która przez lata czekała na uwolnienie… Odnajdź w sobie to, co skrywa ta niewypłakana łza. Odnajdź to uczucie, ten lęk, żal, szloch, który od lat domagał się uwolnienia, przytulenia, ukochania. Pozwól sobie zobaczyć to, co przez lata ignorowałaś. Usłysz to, co woła Cię o uwagę, a Ty od lat zagłuszałaś ten głos… Nie żyj dłużej na wyparciu.

Moc kamertonów i Słońca, świadome śnienie, wiara i zaufanie do Życia, nasza definicja kobiecości wypełniają każdą sekundę naszej rozmowy. Zamknij oczy. Niech wyostrzy się wzrok Twego serca…
Poczuj tę niesamowitą energię.
Poczuj siebie!
Jesteś tu!
Dziękuję!


Malwina Stach – jest Psychologiem, Terapeutą Transformacyjnym, Nauczycielem Świadomego Śnienia, Nauczycielem Hatha Jogi i Muzykoterapeutą. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, psychologicznej transformacji i doświadczenia duchowego, jak również indywidualne sesje terapeutyczne z klientami z całego świata. Malwina jest również założycielką Ogrodu Kobiecości, platformy inspirującej do świadomej kobiecości i świadomego życia. Co roku była gościem na jednym z największych Londyńskich festiwali duchowych Mind Body Spirit Wellbeing Festival, gdzie prowadziła autorski Intuitywny Taniec Czakr. Podczas wieloletniego pobytu w Londynie Malwina miała szansę zapoznać się osobiście ze światowymi wykładowcami w dziedzinie nauki i duchowości takimi jak Gregg Braden, Bruce Lipton, Dr Joe Dispenza czy Teal Swan, którym pomagała co roku w organizacji wystąpień i warsztatów.

Strona www: www.malwinastach.pl
Facebook: https://www.facebook.com/malwinastach…
Facebook: https://www.facebook.com/ogrodkobiecosci
Instagram: https://www.instagram.com/malwinastach/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCHMb…

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

życie z chorobą

MASZ JUŻ NASZĄ KSIĄŻKĘ?

Jeśli jeszcze nie masz naszej książki koniecznie zamów ją, poznaj naszą historię i WESPRZYJ PROJEKTŻycie z Chorobą”