Żyję na pełnej petardzie – Kasia Złotkowska o insulinooporności, Hashimoto i guzie nadnerczy

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z wulkanem pozytywnej energii. Kasia jako trenerka jogi i zawodowy sportowiec opowiada o emocjach jakie towarzyszyły jej w momencie załamania zdrowia. Czy zatem aktywność sportowa nie gwarantuje życia bez problemów zdrowotnych? Choroby psychosomatyczne zwykle pojawiają się przez długotrwały stres… czy też tak było u niej? Jakie wnioski wyciągnęła i jak zmieniło się jej życie… Posłuchajcie!
Zapraszamy!


Kasia Złotkowska to dyplomowana nauczycielka stopnia Junior III, szkoleniowiec Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, założycielka warszawskiej ATR Zacisze Jogi, organizatorka warsztatów rozwojowych dla kobiet, organizatorska wyjazdów: ferii, wakacji z jogą i sportem, trenerka mięśni dna miednicy, trenerka personalna, instruktorka jogi twarzy, Instruktor fitness, Pilates, pływania, lekkiej atletyki, narciarstwa, poduszek sensomotorycznych, piłek redondo i dużych, zdrowego kręgosłupa, terapii ruchem.

Mówi o sobie: „łączę kobiety w osiąganiu szczęścia i życiu na pełnej petardzie. Pokazuję, że wszystko jest w zasięgu ręki i można realizować marzenia, niezależnie od wieku”.

Kasię znajdziecie tutaj:
Instagram: https://www.instagram.com/zlotkowska….
Facebook: https://www.youtube.com/c/KatarzynaZł…
Facebook: https://www.facebook.com/ZaciszeJogi

NEWSLETTER

DOŁĄCZ DO NAS

życie z chorobą

MASZ JUŻ NASZĄ KSIĄŻKĘ?

Jeśli jeszcze nie masz naszej książki koniecznie zamów ją, poznaj naszą historię i WESPRZYJ PROJEKTŻycie z Chorobą”